FURKAN PARKE 1998 YILINDA KURULMUŞTUR. SEKTÖRDEKİ TECRÜBEMİZİ VE KALİTEMİZİ GÜN GEÇTİKÇE ARTIRMIŞ , DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE  EN İYİ HİZMETİ VEREBİLMEK İÇİN HER GEÇEN GÜN KENDİNİ YENİLEMİŞDİR. ZEMİN DÖŞEME SEKTÖRÜNDE LAMİNAT PARKE,LAMİNE PARKE VE MASİF PARKE ÇEŞİTLERİYLE SEÇKİN MARKALARI KULLANMAYA ÖZEN GÖSTERMEKTEYİZ.   SON ZAMANLARDA TEKRAR GÖZDE DEKARASYON ÜRÜNÜ HALİNE GELEN DUVAR KAĞIDI SATIŞIMIZ MEVCUTTUR.YERLİ İTHAL VE KORE KAĞITLARI SATIŞ VE UYGULAMALARI YAPMAKTAYIZ. DUVARDAN DUVARA HALIDA SAMUR VE DİNARSU BAYİLİĞİMİZ BULUNMAKTADIR.

İŞLETME OLARAK BİZİ TERCİH EDEN MÜŞTERİLERİMİZE AMACA UYGUN DOĞRU ÜRÜN SEÇİMİ KONUSUNDA BİLGİLENDİRME VE YÖNLENDİRME  YAPARAK ZAMANDAN VE BÜTÇEDEN KAZANIM SAĞLAMAYA ÇALIŞIYORUZ. ZAMANINDA VE HATASIZ İŞ İÇİN HASSAS VE TİTİZ DAVRANIYORUZ. 

LAMİNAT PARKEDE AVRUPANIN EN SAĞLIKLI LAMİNAT PARKESİ OLAN BALTERIO BÖLGE BAYİLİĞİMİZ BULUNMAKTADIR.ÖNCE SAĞLIK DİYEN SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE FORMALDEHİT ORANI İZİN VERİLEN MİKTARIN 10 KATI ALTIN DA (0.32MG/M2 SAAT) VARİ İÇEREN ZENGİN ÜST TABAKA VERSİYON VE RENKLERİYLE HİZMET VERMEKTEYİZ

Copyright 2013 © FURKAN PARKE l Tüm Hakları Saklıdır.